Ukmergiškiai keliavo „Vilko pėdom“

Vilko pedom i tinklapi

 

 

 

 

 

 

 

Kol dar orai leidžia pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais, Kastytis Kvietkauskas kartu su Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktore Justina Stalione, bei Kultūros ir viešųjų ryšių specialiste Violeta Juozapavičiūte nusprendė suburti ukmergiškius slidžių žygiui „Vilko pėdom“.

Vasario 24 dienos ryte žiemos sporto ir pramogų entuziastai rinkosi Pivonijos mikrorajone prie „Vilkmergės“ paminklo. Į organizatorių kvietimą atsiliepė apie 30 žmonių. Didžiąją dalį sudarė jaunos šeimos su vaikučiais. Jauniausias žygio dalyvis vos prieš mėnesį išvydo pasaulį.

Šiltai apsirengę, apsiginklavę slidėmis ir rogutėmis, sekdami įkandin slidžių žygio vadovą Kastytį Kvietkauską, dalyviai patraukė į Pašilės mišką, kuriame jau buvo paruoštas maršrutas. Visi dalyviai įveikė mažąjį žygio taką. Pasiekę stovyklavietę žygeiviai šildėsi pačių ant laužo virta  juodųjų serbentų stiebų arbata, pramogavo rogutėmis čiuožinėdami nuo kalnų. Pailsėję bei įgavę naujų jėgų ištvermingiausieji žygio dalyviai įveikė ir didįjį slidžių žygio taką.

Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Justina Stalionė sakė, kad žygio idėja kilo Ukmergės keliautojų klubo iniciatyvinės grupė nariams. Maršrutus parengė patyrimo žygius organizuojantis Kastytis Kvietkauskas.

Centro direktorė džiaugiasi šia gražia iniciatyva ir tikisi, jog kitais metais keliauti „Vilko pėdom“ norės dar didesnis būrys ukmergiškių. Justina Stalionė prisipažino, jog po sėkmingo slidžių žygio dalyviai užsimena apie šeimyninę iškylą baidarėmis.