Thomas Wunsch fotografijų paroda

Parodos

"Vilkamirgės galerijoje" liepos 28 - rugpjūčio 18 dienomis veiks Thomas Wunsch (Vokietija) abstrakčių fotografijų paroda. 

T. Wunsch pradėjo fotografuoti būdamas 17-os, kuomet apsigyveno JAV. Grįžęs į Vokietiją ir atidaręs fotoateljė Hamburge, jis pasišventė mados, natiurmortų ir portretų fotografavimui. Tarp jo portretuojamųjų buvo tokios pasaulio įžymybės, kaip Barbra Streisand, Frank Zappa, Yoko Ono, Christo, Dalai Lama, Jeff Koons, Marina Abramović, John Waters, Annie Leibovitz, Nastassja Kinski, Sting, Ai Weiwei ir kiti. Vėl grįžęs į JAV, Thomas ilgus metus dirbo fotografu kino kompanijoje.

Abstrakčias fotografijas Thomas pradėjo kurti 2000-aisiais. Šios jo fotografijos buvo rodytos daugelyje galerijų ir muziejų Kinijoje, Pietų Korėjoje, gimtojoje Vokietijoje. Su jomis T. Wunsch dalyvavo ir grupinėse parodose kartu su tokiais menininkais kaip Ai Weiwei, Robert Indiana, Thomas Ruff, Nam June Paik ir kt. O garsi Vokietijos įrašų kompanija ECM yra panaudojusi jas vinilo plokštelių ir kompaktinių diskų viršeliams.

Parodų lankymas "Vilkamirgės galerijoje" yra nemokamas.