3D Kino filmas "Užsimaskavę šnipai"

Kinas

Bebaimis Lencas Sterlingas yra kiečiausias šnipas pasaulyje. Nėra užduoties, kurios jis neįvykdytų, sugebėjimo, kurio nebūtų įvaldęs, pavojaus, kurio išsigąstų, ir priešo, kurio nenugalėtų. Absoliučiai neįmanomas misijas jis galėtų atlikti užrištomis akimis, o eilinį kartą išgelbėti pasaulį - net vidury nakties, pažadintas iš miego.

Visiška Lenco priešingybė yra moksliukas Valteris. Jis nemoka bendrauti su žmonėmis, bijo savo paties šešėlio, o užrištomis akimis sunkiai surastų kelią iki nuosavo tualeto. Tačiau Valteris yra nuostabus mokslininkas, kurio idėjos, išradimai ir prietaisai turėtų gelbėti sunkiose misijose.

Nuolat eksperimentuodamas, vieną dieną Valteris prisižaidžia: jo moksliniai bandymai Lencą paverčia… balandžiu. Super elegantiškas ir žavus šnipas tampa burkuojančiu balandžiu išsprogusiomis akimis. Atvirtimo žmogumi procesas - nei greitas, nei paprastas, o pasaulio gelbėjimas - nelaukia! Keistoji porelė turi staigiai išmokti dirbti kartu, nes pavojus didėja sulig kiekviena minute…

Filmas bus rodomas 3D formatu. Dubliuota lietuviškai, be subtitrų. N-7. Trukmė: 1 val. 41 min.