3D Kino filmas "Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas"

Kinas

Kai 1977-aisiais buvo sukurtas pirmas "Žvaigždžių karų" filmas "Nauja viltis", niekas negalėjo net pagalvoti, kaip jis pakeis kino istoriją. Dabar, praėjus keturiems dešimtmečiams, vienas įspūdingiausių visų laikų kino kūrinių priartėjo prie pabaigos - į kino ekranus atkeliauja paskutinis, devintasis "Skaivokerio sagos" filmas.

Devintoji "Žvaigždžių karų" juosta pasakoja istoriją, nutikusią po filmo "Paskutinis džedajus" įvykių. Prieš dvejus metus džedajų meistras Lukas Skaivokeris ėmęsis treniruoti jaunąją Rėją buvo sukrėstas supratęs, kokia stipri joje yra Galia. Princesės Lėjos vadovaujamas Pasipriešinimo judėjimas kovojo su Pirmuoju Ordinu, paklūstančiu negailestingajam Kailo Renui.

Po "Paskutinio džedajaus" įvykių vilties, rodos, dar mažiau: Lėja žuvusi, Pasipriešinimas - ant sutriuškinimo ribos ir panašu, kad Tamsioji pusė artėja prie lemiamos pergalės. Tačiau, išlikusios Pasipriešinimo pajėgos, vadovaujamos Po Damerono, ir sutelkusios paskutines jėgas, pakyla lemiamai kovai. Jiems į pagalbą atskuba ir naujas galingas džedajų meistras: Luko Skaivokerio patirtį, žinias ir išmintį perėmusi Rėja. Nenumaldomai artėja paskutinis ir svarbiausias mūšis tarp Gėrio ir Blogio.

Ši filmo versija bus rodoma 3D formatu, anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. N-13. Trukmė - 2 val. 35 min.