Kino filmas "Zuikis Džodžo"

Kinas

Nacistinėje Vokietijoje vienišos motinos auginamas dešimtmetis Johanesas "Džodžo" Betcleris, kaip ir daugelis dešimtmečių, turi įsivaizduojamą draugą. Tiesa, šiek tiek neįprastą - tai protu nepasižymintis Adolfas Hitleris. Džodžo motina Hitlerio, žinoma, nemato, tad norėdama, kad jos sūnus nebūtų vienišas, įrašo Džodžo į hitlerjugendą.

Šioje organizacijoje, vadovaujamoje entuziastingo kapitono Klencendorfo, berniukui irgi nelabai patinka. Bet kur kas didesnis šokas Džodžo laukia jo paties namuose, aptikus palėpėje slepiamą žydų mergaitę. Nesitikėjęs tokio akibrokšto iš savo motinos, Džodžo turi persvarstyti visą savo vertybių skalę. Žinoma, padedamas idioto įsivaizduojamo Hitlerio.

Rašytojas ir režisierius Taika Waititi, labiausiai žinomas dėl išskirtinio humoro jausmo, pristato savo naujausią filmą, Antrojo pasaulinio karo anti-neapykantos satyrą, žaismingu pavadinimu "Zuikis Džodžo".

Beveik 7-erius metus kurta ir tobulinta komedija "Zuikis Džodžo" drąsiai pateikia sunkiai susiejamą humoro ir rimtų idėjų mišinį, kuris Tarptautiniame Toronto kino festivalyje jau pelnė pagrindinį apdovanojimą ir taip tapo realiu pretendentu į "Oskarus".

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais. N-13. Trukmė: 1 val. 48 min.