“Man-go” atvyksta į Ukmergę

Koncertai

Gera žinia pasiilgusiems „Man-go“: grupė surengs paskutinius koncertus Lietuvoje šį rudenį ir po to atsisveikins su jubiliejine programa.

Praėjusių metų spalį grupės merginos kvietė į įspūdingą 20-mečio koncertą Klaipėdoje, kuriame susirinko per 6000 fanų. Renginys tapo vienu įspūdingiausių „Man-go“ koncertų per visą grupės gyvavimo istoriją. Šių metų pavasarį jubiliejinė programa buvo pristatyta didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Sulaukusios gerbėjų prašymų apsilankyti su koncertais, 2 valandų trukmės pasirodymams pasirinktos papildomos septynios scenos. Taip pat publikai ruošiama dovana – kelios naujos dainos, papildysiančios auksinę grupės hitų kolekciją.

Jubiliejinės programos koncertų ciklą „Man-go“ užbaigs 2020 m. sausio 4 d. Klaipėdoje, Žvejų rūmuose. Prie šio paskutinio pasirodymo prisijungs ir pirmojo grupės sąstato narė Viktorija. Dainininkė sako iki šiol sulaukianti gerbėjų, nepatekusių į grupės šou uostamiestyje, žinučių: „Norime padovanoti klaipėdiečiams dar vieną ir sykiu – paskutinę galimybę išgirsti ir pamatyti tai, dėl ko praėjusių metų rudenį vykusio pasirodymo metu atrodė, jog Klaipėdos arenos stogas ims ir pakils.“