Operetė "Išsipildžiusios svajonės istorija"

Koncertai

Spalio 23 d., penktadienį, 18 val., Ukmergės kultūros centre vyks muzikinis spektaklis - operetė "Išsipildžiusios svajonės istorija". Spektaklio herojai - paprasta šokėja ir kilmingas grafas, kaip ir daugelis iš mūsų, svajoja: "Kur rasti laimę ir meilę? O suradus, kaip ja patikėti?" Jie nori mylėti, bet nepasitiki. Tuometinės visuomenės normos ir nuostatos daro jų meilę ir svajones neįmanomomis. Bet jų meilė yra tokia stipri, kad sulaužo nusistovėjusias visuomenės taisykles. Galiausiai patikėję jau ir taip trapia savo ateitimi, jie suklysta ir per kvailiausią atsitiktinumą praranda vienas kitą, tačiau likimas vis tiek juos suveda. Jiems tenka ginti savo svajones ir vėl iš naujo patikėti… 

Gražiausios ištraukos iš Imre Kálmán, Franz Lehár, Johann Strauss ir kt. operečių pasakoja aistringą, romantišką, šviesią, šarmingą ir uždegančią istoriją apie meilę. Juk operetė - tai ne tik žaižaruojanti ir melodinga muzika (kur skamba uždegančios Misterio X, Silvos, Čigonų barono arijos), operetė visada dovanoja gražią istorijos pabaigą. Charizmatiškas ir artistiškas vokalinis duetas "Bella Vita", kurio nariai profesionalūs solistai Gražina Skinderytė - Kurnickienė (sopranas) ir Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras) atskleis šią Išsipildžiusios svajonės istoriją.

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/issipildziusios-svajones-istorija--ukmerge-318773/, kc.ukmerge.lt ir Ukmergės kultūros centro kasoje.