Spektaklis "Vyras po padu"

Spektakliai

Spalio 22 d., ketvirtadienį, 18 val., Ukmergės kultūros centre - "Domino" teatro spektaklis "Vyras po padu"!

Sena meilė nerūdija. Be to, yra dar ir akla. Visiškai akla! Todėl atleidžia viską. Teatro komedijų meistro - Miro Gavrano (Miro Gavran) - pjesė pasakoja apie tokią meilę, kurios neįveikė nei pilka kasdienybė, nei visuomenės pasmerkimas, nei išdavystė.

Po 20 metų santuokos Anai, kaip ir daugeliui moterų, ėmė atrodyti, kad jos vyras - tikras nevykėlis... Garbės žodis! Tačiau, tai buvo dar ne blogiausia, kas galėjo nutikti. Anai, žaviai geografijos mokytojai, prie viso santuokinio nusivylimo dar teko išgyventi ir viešą pažeminimą: jos Ivo, visą gyvenimą plušėjusį už grašius, skandalingai pasodina į kalėjimą už banko apiplėšimą! Ir vos tik Ana susitvarko subyrėjusį gyvenimą, atrasdama ramybę savo antrojo vyro Marko, šaunaus mokyklos direktoriaus, glėbyje, paaiškėja teisėsaugos klaida: Ivo, nieko nelaukęs, grįžta namo - pas savo buvusią žmoną ir jos naująjį vyrą…

Painiava šiuose namuose ir žmonių širdyse, atrodo, jau bus beviltiškai neišsprendžiama, ypač, kai Ivo susiranda naują simpatiją - žavią gydytoją Mariją. Ar įmanoma atleisti išdavystę ir susigrąžinti prarastą pasitikėjimą? Ar įmanoma nubraukti nusivylimą ir pasilikti tik šviesius jausmus? Ar įmanoma užsimerkti prieš aistrą trečiam žmogui, degančią mylimojo akyse? Ne, ne viskas yra įmanoma. Tačiau kas, jei ne moterys - Ana ir Marija - ras sprendimą.

Režisierius: Kostas Smoriginas. Scenografas: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak). Vaidina: Ana - Edita Užaitė; Ana, Marija - Ineta Stasiulytė; Marko - Eimutis Kvoščiauskas, Mantas Vaitiekūnas; Ivo - Evaldas Jaras, Jokūbas Bareikis; Marija - Sandra Daukšaitė-Petrulėnė. 

Renginio trukmė - 2 val. 20 min. su pertrauka. N-16. Vaikai neįleidžiami. Spektaklyje rūkoma. 

Bilietus galite įsigyti internetu kc.ukmerge.lt